Úvod »Historické kožené doplňky » Kožené nátepníky

Kožené nátepníky

U nás si můžete koupit kožené nátepníky, jako doplněk ke středověkému oblečení.

Ve našem středověkém obchodě Šijeme boty najdete různé kožené nátepníky, chrániče z kůže, které jsou buď vyrobeny z klasické štípané kůže nebo vysoce kvalitní hovězí kůže, tu upřednostňujeme a v 99% používáme. Naše nátepníky si můžete zakoupit buď klasické, jednoduché, nebo s vyraženými motivy z doby Keltů, Vikingů a středověku. Tyto nátepníky na ruce se zapínají buď koženým řemínkem, šněrováním nebo přezkou. Ať už jsou jednoduché nebo dekorativní, jsou příjemným doplňkem středověkého oděvu.

Řadit podle 
Výrobce 














Naše kožené nátepníky vyrábíme v univerzální velikosti, pokud nám pošlete váš obvod zápěstí a předloktí, upravíme vám ho dle vašich rozměrů, aby vám dobře seděl.

Co je lepší než vaše recenze a váš názor ohodnotit zakoupený produkt, náš kožený nátepník?

Prohlížení našeho internetového obchodu nám nedovolí, vidět Vám přes rameno a zjistit, jaké produkty se vám u nás líbí, neváhejte a napište nám recenzi ke koženým nátepníkům, který se vám líbí a se kterým máte u nás dobrou zkušenost. Podělte se o svůj názor s ostatními. Pokud si nebudete jisti, jaký model si vybrat, neváhejte nás kontaktovat a my vám rádi poradíme, jaký si vybrat ten správný pro Vás.