Úvod »Historické šperky » Historické prsteny

Historické prsteny

Historické prsteny - nádhera minulých časů

Historické prsteny vyzařují atmosféru minulých časů a občas překvapí svou neobvyklou estetikou. V této kategorii najdete široký výběr historických prstenů v široké škále tvarů a od různých epoch - zachovalé středověké předlohy prstenů, které sami vyrábíme. Ve vlastní dílně si vyrobíme formu a odléváme je z bronzu do forem. Následně je upravíme a vyčistíme.

Řadit podle 
Výrobce 


Cena 358 Kč

imgJak poznám historický prsteny, který by mi mohl vyhovovat?

Vzhledem k tomu, že v naší kategorii můžete očekávat historické prsteny, je vhodné nejprve projít obecný přehled, aby jste záskali představu, jaký prsten, by se vám hodil. Možná Vás na první pohled prsten neosloví, až když si přečtete jeho původ a spojenou historii, najednou zjistíte, že je to ten praví.

Jaké typy historických prstenů se dají koupit?

Pokud jde o materiály a designy, v této kategorii na vás čeká široká škála produktů: starožitné zlaté historické prsteny nebo stříbrné prsteny s kamenem a bez kamene, prsteny z růžového zlata, bronz a další kovové slitiny. Mnoho historických prstenů, které jsou k dispozici na našem trhu, lze připsat určité éře nebo stylu, jako je Art Deco nebo Secese, pocházejí z dobře známých studií, kde je znám přesný původ a prsten se mohl vyrobit přesně podle originální předlohy. Nabídka sahá od levných až po vzácné, drahé prsteny s drahými drahokamy. Jsou zastoupeny historické prsteny s portréty nebo zajímavými rytinami, stejně jako ty s kamínky nebo drahými kameny, jako je ametyst, tyrkys, karneol, granát, topaz nebo opál. Většina dostupných šperků pochází z evropské produkce, ale občas najdete také autentické starožitné historické prsteny z Dálného východu. Naleznete a zakoupíte opravdu ledacos.