JAK SE ZMĚŘIT
Jak se změřit

POZOR !!!!

Od 8.9.2021 je opět prodloužen termín dodání obuvi. Termíny do vánoc jsou již plné. Termín dodání je aktuálně leden/únor 2022.

Omlouváme se za komplikace ale bohužel ruční výroba si žádá čas...

 

Správné změření nohy je velmi důležité, abychom pro vás ušili boty, které budou perfektně sedět. Nohu si měřte s nazutou ponožkou, kterou budete v obuvi nosit (jde o sílu látky, především u historických bot, do kterých se nosí vlněné ponožky). Pokud se jedná o boty, ve kterých budete převážně naboso, měřte bez ponožky. Změřte a zakreslete obě nohy.

Doporučujeme asistenci druhé osoby! Krejčovský metr při měření příliš neutahujte.

 

 

Dále můžete doplnit vaši standartní konfekční velikost, informaci o potížích, které s obuví obvykle míváte, vědomé abnormality u chodidla či chůze, pokusíme se i podle toho co nejlépe upravit kopyta či přizpůsobit střih.

Obrázek s nákresy a naměřenými hodnotami naskenujte nebo ofoťte a nahrajte jako přílohu při dokončení objednávky. Máte-li speciální přání na barvu, výšku, tvar nebo špičku, připište ho na nákres nebo do poznámky v objednávce, rádi vám vyhovíme, bude-li to možné.

V případě že chtete objednat pouze dle velikosti, což je možné pouze pro skladovou obuv, řiďte se prosím následující tabulkou: